poniedziałek, 28 czerwca 2010

Wiatr w żaglach....

Dostałam wiatru w żagle i materializuję pomysły rozsadzające moją główkę (która a propos boli mnie już piąty dzień). Te wszystkie wizje nie wzięły się jednak z niczego. Minął właśnie tydzień od warsztatów z Beatką Jarmołowską i ośmioma filcomaniaczkami, w których miałam przyjemność uczestniczyć. Te trzy dni spędzone w Gdańsku bardzo pomogły mi rozwinąć skrzydła. Filcuję ostatnio jak szalona. Poniżej kubrak i kamizela wykonane na warsztatach.

Ostatnio zaczęły mi po głowie chodzić kapelusze takie w stylu lat 20-stych. Zrobiłam więc dwa i z pewnością na nich nie poprzestanę.


I jeszcze torebka, która powstała zaraz po warsztatach.

Nowością w moich ostatnich pracach jest to, ze filc dekorowany jest ozdobnymi tkaninami, które wfilcowane w wełnę dają bardzo ciekawe efekty.

10 komentarzy:

 1. A ja od warsztatów nie tknęłam czesanki. Buuu.... Ciągle coś się dzieje i mam sporo innej pracy. Ale jak widzę tyle piękności na twoim blogu, to aż mnie rączki swędzą.

  OdpowiedzUsuń
 2. No to tylko jedna rada jest na swędzenie raczek Jolu kochana :-) Pozdrawiam Cię cieplutko:*

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo dziękuję za słowa uznania :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. I love your hats!!! Very 'flapper era'!!

  Your blog, overall, is just wonderful. I think your work is beautiful and varied!

  OdpowiedzUsuń
 5. Thank you very much. Your blog is really cool :-) I envy you this machine for mixing tops. With such mixes could do cool yarns ... Maybe one day ... Best Regards :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudna!
  Przypomina mi landrynki z dzieciństwa.

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękuję :-) Bardzo mi miło, że Ci się podoba (jak się domyślam - torebka). Niedługo powstanie inna wersja kolorystyczna. Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.